Jepp... Sånn gikk det med julekalenderen. Der var visst luke nummer 12 radert ut på et blunk. Noen dager strekker rett og slett ikke tiden til. Det er allerede blitt Luciasøndag, og Emmeline sitter her med alle sine stjerner og hjerter. I morgen er det den o-store-juledekorasjon-på-tv dagen... og Emmelines geniale ide viser seg ikke å være så genial likevel;)
Jeg hadde en tanke om å bruke hvit silkisleire. Jeg tenkte at dette kom til å fungere helt GLITRENDE som dekorasjon fordi den blir så lett når den tørker. Stjerner dekorert med glitter, med bilder av familie og venner, med dekopageutklipp fra juleservietter og sitater fra ulike julesanger. Hengende på et lite juletre eller en krokhassel, eller noe i den duren... gjerne toppet med lys
bare Emmeline finner noen som går på batteri;)
Joda, ideen hadde sikkert vært super den, om bare stjernene og de litt større hjertene kan
tørke, sånn at vi kan begynne på det vesentlige: Dekoren!. Derfor sitter vi her og venter og krysser fingre for at vi får det til å fungere. Tilslutt;) Er nok snart tilbake med rapport! SO LONG...
32 kommentarer:
For en fantastisk ide :-) Det der blir helt strålende!
Annette
Høres ut som et spennende prosjekt Emmeline!
Lykke til, gleder meg til å se resultatet!
ønsker deg en fin-fin 3 søndag i advent.
klem Beate
Det blir nok helt supert skal du se! Vi hadde en runde med silkisleire for et par uker siden. Kjempegøy! Og så blir det jo så stilig! Lykke til!
Klem Barbro
Lykke til med dekorasjonen.
Det blir sikkert bra. bare det tørker.
Ha en god dag :)
Super ide, det har fikser du lett. Legg gjerne inn kommentar at det ikke egner seg for menn, like lite som shoppingen passer dem:)Ha en fin fin søndag:)
Jeg har kjøpt stjernelys på batteri. Ble kjøpt inn på Ikea for 1. mnd siden. Cathrine
Nydelige innlegg,
gøy å se RØD jul, det
blir jo mindre og mindre av
det hos oss bloggere og RØDT
er jo julens farge, elsker å se
bildene dine...! KLEM
Vifter er et must for sprengtørking!
Men fint blir det, ikke tvil om det.
God søndag.
Spennende! Gleder meg til å se...
Kristine
Lykke til med tørking og tv!
Ønsker deg en riktig god jul!
Klem Pink Lady
Dette blir bra! En venninne av meg har brukt både føner og stekeovn på veldig svak varme for å få det tørt. Lover ingenting, men du kan jo prøve med noen.
Har sett at Ikea og Clas Olsson har batteridrevet lys.
Lykke til med arbeidet!
Luciaklem fra
Anette Willemine :)
Vi ventar i spenning....
endelig noen som har rødt!!:) det hører julen til, uansett om man vil eller ikke:) kjempe koselige bilder:)
klem ei som liker å ha med seg litt av den gode gamle jula.
So sensitive photos. I love the red and white together. Such gorgeous!
Er en snartur innom. Hvis stjernene og hjertene tåler varme,
hadde jeg prøvd å tørke de i stekovnen. Ha en fortsatt super 3. søndag i advent. Klem Kari Andrea.
Åhh! Det blir bare såååå fine ting med silkisleire, laget en masse for ett par år siden, og siden den gang har min butikk ikke hatt det inne!!! Du!! Tørk det på litt avispapir i ovnen på svak svak varme så går det fortere enn svint :0)) Ha en flott søndagsettermiddag!
Hei jeg må spørre dere blogg damer om det finnes en nettbutikk en blogger som selger ilse jaacobsen støvler til voksen og barn? takk hvis noen kan svare
Spennande:)
Ønsker deg en fin dag
Klem Nina
Så kjempespennende.......
Ha en super dag i morgen.
Klem :)
Hej! Your photos are so nice... I enjoy it! Much greatings, Ann
Flott og spennende prosjekt..
Gleder meg til å se fortsettelsen!!
Ønsker deg en kreativ uke!
Klæm Linda
Så spennende - kan du ikke tørke i stekeovnen på 50 grader med døren på gløtt - fungerer jo på pikekyss så hvorfor ikke??
Lykke til - gleder meg til resultatet!
Hilde
Ideen er jo bare helt knall da! Du skal se at prosjektet ditt blir en stor suksess selv om det er litt nervepirrende nå. Krysser fingrene for kjapp tørking! *kryss*
Flott ide:)
Spent å høre hvordan det gikk i dag??
Gleder meg til å se det ferdige resultatet:)
Klem Linda
Hei Eminente Emmeline som allerede er i gang med jula!!! Kan du fortelle meg hvem som har sydd din nydelige julestrømpe, som henger i bakgrunnen her? Mistenker bloggbekjente ;)
桃園徵信公司
雲林徵信公司
徵信社公會
徵信社尋人
徵信社工作
商業間諜
抓姦委託調查
外遇徵信社
結婚週年
第三者背景
夫妻
外遇抓姦
澎湖徵信社
豪門婚姻
貴婦
養男人
大陸徵信社
夫妻財產
澳門徵信社
淫婦
婚變
北京徵信
外遇二奶
北京徵信社
婚姻暴力
徵信達人狗仔網
偷腥
債務處理
優良徵信協會
劈腿
外遇處理
大陸包二奶
女人外遇
如何找優良徵信公司
如何找徵信公司
如何找徵信社
婚外情
婚姻挽回
尋人
徵信
徵信社
找人
抓猴
挽回婚姻
外遇沖開
捉猴
海外抓姦
跟蹤
贍養費
偵探社
包二奶
女人徵信
新女性徵信
外遇調查站
鴻海徵信
亞洲徵信
非凡徵信社
鳳凰徵信社
中華新女性徵信社
全國新女性徵信社
全省女人徵信有限公司
私家偵探超優網
女人感情會館-婚姻感情挽回徵信
女子偵探徵信網
女子國際徵信
外遇抓姦偵探社
女子徵信社
女人國際徵信
女子徵信社
台中縣徵信商業同業公會
成功科技器材
女人國際徵信社
女人國際徵信
三立徵信社-外遇
女人國際徵信
女人國際徵信
大同女人徵信聯盟
晚晴徵信
lebron 18
supreme
kyrie 7
kyrie 4 shoes
offwhite
off white clothing
yeezy shoes
curry shoes
golden goose
lebron james shoes
off white shoes
kyrie 7 shoes
stone island sale
birkin bag
chrome hearts outlet
jordan sneakers
curry 6 shoes
yeezy
kd shoes
bape hoodie
replica goyard bags replica hermes bags t7j57e3o55 replica bags vuitton replica goyard bags web l3g11y1y20 replica bags paypal view it now u0w78d0r66 louis vuitton fake replica bags philippines wholesale
Legg inn en kommentar